Sprzedaż, serwis, wynajem kserokopiarek i drukarek

Wybierz odpowiedni system zarządzania dokumentami w Twojej firmie.


Nasi doradcy udzielą Ci fachowej porady po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami i możliwościami.


Pomożemy dobrać Ci odpowiednie urządzenia dopasowane do działalności: kserokopiarki, drukarki, niszczarki.

Wynajem kserokopiarek to zwiększenie korzyści na wielu płaszczyznach. Firma Magra posiada 30-letnie doświadczenie na rynku i jest autoryzowanym partnerem marek Ricoh i Konica Minolta Develop

Posiadamy wykwalifikowany zespół serwisowy, dla którego żadne urządzenie z pewnością nie ma tajemnic. Siedziba firmy mieści się w Rybniku. 

Technicy dojeżdżają do klienta na terenie województwa śląskiego i małopolskiego, w szczególnych przypadkach na terenie całego kraju. W przypadku umów serwisowych, czas reakcji wynosi 24 godziny. 

Wynajem kserokopiarek develop

Co zyskujesz podpisując umowę na wynajem kserokopiarek?

  • Umowa na czas określony – stałe przewidywalne koszty
  • Brak dodatkowych kosztów druku (serwisu, przeglądów, dojazdów, materiałów eksploatacyjnych)
  • Ciągłość drukowania – stały kontakt z zespołem serwisowym i szybka reakcja w razie potrzeby. W przypadku dłuższej naprawy, klient otrzymuje urządzenie zastępcze. 
  • Zdalny monitoring urządzenia za pomocą aplikacji internetowej umożliwiający bezobsługowy odczyt miesięcznej liczby wydruków do rozliczeń.
  • Powierzenie obsługi systemu druku specjalistom to zapewnienie sobie komfortu i możliwości skupienia się na swoich głównych zadaniach.
Wynajem kserokopiarek Ricoh

Sprawdzona jakość

Powierzając firmie Magra obsługę systemu obiegu dokumentów, otrzymujesz zapewnienie bezpieczeństwa.

Klient nie musi zajmować się kwestiami technicznymi wynajmowanych urządzeń.

Magra dostarcza tonery, zajmuje się konserwacją urządzeń, reaguje na usterki sprzętu.

Klient ponosi koszty miesięcznego abonamentu, którego cena jest odgórnie ustalona. W zakres abonamentu wchodzi miesięczna liczba kopii, po której przekroczeniu, klient płaci ustaloną stawkę za dodatkowo wykonaną kopię druku. 

Wynajem kserokopiarek używanych.

Firma Magra posiada także mniej budżetową opcję wynajmu i sprzedaży urządzeń używanych, poleasingowych i odnowionych (greenline), które z pewnością stanowią wartościową i ekologiczną alternatywę do urządzeń nowych.

Wszystkie maszyny są przetestowane i pozbawione usterek: zużyte części wymienione na nowe. Gotowe do dalszej eksploatacji.

Sprzęt używany nie jest gorszej jakości, odnowione urządzenia potrafią być tak samo wydajne jak nowe. Potrafią skutecznie odciążyć budżet firmy. Rozwój rynku wtórnego sprzyja kształtowaniu świadomości konsumenckiej i pozwala na harmonijne wdrażanie rozwiązań zgodnych z ekologią.

Postaw na urządzenia wielofunkcyjne używane i poleasingowe!

Zapytaj o szczegółową ofertę

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości

Zadzwoń: 32 423 86 66

Drukarka Ricoh

Kserokopiarki A4 mono

Monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne ,przeznaczone do dokonywania wydruków w maksymalnym formacie A4.

Skaner, wyświetlacz

Kserokopiarki A4 kolorowe

Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne ,przeznaczone do dokonywania wydruków w maksymalnym formacie A4

Duże urządzenie

Kserokopiarki A3 mono

Urządzenia wielofunkcyjne monochromatyczne, które pozwalają na dokonywanie wydruków w maksymalnym rozmiarze A3.

Wynajem kserokopiarek develop

Kserokopiarki A3 Kolorowe

Urządzenia wielofunkcyjne drukujące w kolorze. Maksymalny rozmiar papieru, który może zostać użyty to A3.

Często zadawane pytania

Ceny kserokopiarek różnią się w zależności od rodzaju urządzenia i typu abonamentu. Bez wątpienia najbardziej nowoczesna technologia jest najdroższa. Nasze ceny zaczynają się od 65 złotych netto miesięcznie dla urządzenia A4 mono. 

Standardowy czas trwania umowy najmu wynosi u nas 48 miesięcy. Taki okres zapewnia stabilizację i odpowiednią możliwość rozłożenia kosztów urządzenia. Kwestia długości umowy podlega negocjacji i w związku z tym może być dopasowana indywidualnie.

Klient podczas umowy najmu otrzymuje stabilizację. Firma Magra dostarcza tonery i inne środki eksploatacyjne (oprócz papieru). Klient w trakcie trwania umowy korzysta z naszego serwisu i okresowych konserwacji. W razie dłuższej awarii urządzenia, otrzymuje urządzenie zastępcze.

Dzwoniąc na numer serwisowy: +48 502 210 825, zgłaszając w naszym systemie lub wysyłając maila z informacją o usterce na adres: serwis@magra.pl. 

Czas naszej reakcji wynosi 24h i zazwyczaj następnego dnia roboczego nasz zespół techniczny pojawia się u klienta. Ważne jest, aby przy podawaniu informacji o usterce, podać odpowiednią ilość szczegółów, by zespół mógł się odpowiednio przygotować.

Z pewnością istnieje wiele zalet wynajmu urządzeń biurowych. Kluczowe z nich to: możliwość korzystania z najbardziej nowoczesnego urządzenia bez potrzeby wydawania całej kwoty naraz, amortyzacja środków w trakcie trwania umowy, stabilizacja – zewnętrzna firma zajmuje się urządzeniem, awariami, stanem technicznym i dostarcza wszystkie materiały. 

Firma Magra działa na terenie całej Polski. Siedziba mieści się w Rybniku, zatem najbardziej naturalnym miejscem naszej działalności jest województwo śląskie: Katowice, Gliwice, Jaworzno, Racibórz oraz województwo małopolskie: Kraków, Chrzanów.