Tonery do drukarki laserowej i kserokopiarki

Tonery do urządzeń biurowych

Posiadamy w naszej ofercie:

Wkłady do drukarek oryginalne – wyprodukowane przez producenta urządzenia

Wkłady do drukarek alternatywne – Refabrykowane (ponownie napełnione wkłady), kompatybilne (wkłady, które zostały stworzone z wtórnie przetworzonych części)

Firma Magra oferuje tonery renomowanych marek, a także ich tańsze zamienniki. 

Tonery są podstawowym materiałem eksploatacyjnym kserokopiarki i drukarki laserowej. 

Bez wątpienia wszystkie tonery w naszej ofercie zostały dokładnie przebadane pod kątem awaryjności i stanowią idealne wsparcie dla procesów druku w firmie. 

Tonery kolorowe

Tonery mono i kolorowe

Toner Ricoh

Magra zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem urządzeń z zakresu automatyki biurowej.  Wyposażamy klientów w materiały eksploatacyjne. 

W ramach umowy serwisowej, nasi technicy dowożą i instalują tonery na terenie wielu miast, przede wszystkim śląskich: Katowice, Rybnik, Racibórz, Gliwice.

Możesz u nas także zamówić dowolny toner, który wyślemy na podany adres. Zapraszamy do wizyty na stronie naszego sklepu

Paleta barw CMYK

Materiały najwyższej jakości

Posiadamy szeroką ofertę wkładów do takich urządzeń jak Ricoh, Konica Minolta, Develop, Canon, Brother, HP, Sharp, Kyocera.

Bez wątpienia, nasze materiały eksploatacyjne stanowią świetne i gruntownie przebadane pod kątem jakości wsparcie dla Twojego biura i procesów druku.

Zapewniamy bezawaryjną współpracę z urządzeniem drukującym i nieskazitelną jakość druku z wysokim nasyceniem kolorów.

Złóż zapytanie o materiały eksploatacyjne do swojego urządzenia, a z pewnością postaramy się znaleźć idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Szeroka oferta materiałów biurowych do urządzeń wielu marek. W zależności od Twoich potrzeb. podpisz z nami umowę serwisową, a materiały będą dostarczane w cenie abonamentu.

CMYK

CMYK to przestrzeń barw, która jest wykorzystywana poprzez zmieszanie 4 kolorów do druku kolorowego. Kserokopiarki kolorowe wykorzystują tonery w tych kolorach.

  • C – cyjan (cyan)
  • M – magenta
  • Y – żółty (yellow)
  • K – czarny (kontur, key)

Szeroka oferta

Firma Magra służy Ci wsparciem i doradztwem technicznym. Zapytaj nas o dobranie tonera do swojego urządzenia lub o pomoc w kwestiach serwisowych.

Oferujemy pomoc w zakresie dobrania tonerów, wyboru alternatywnej wersji, a także informacjami o urządzeniach drukujących. Skorzystaj z pomocy naszych doradców. 

Jeśli jesteś chętny na otrzymywanie informacji o aktualnych promocjach i rabatach, zapisz się do naszego newslettera. Będziesz na bieżąco z informacjami o naszej ofercie.

Zapytaj o toner do swojego urządzenia

Wybierz materiały eksploatacyjne tak, by pasowały do Twojego urządzenia i zgadzały się oznaczenia na opakowaniu. Jeśli potrzebujesz zapewnić sobie komfort – postaw na kupno oryginalnych wkładów, jeśli cenisz sobie wysoką jakość w niższej cenie, to postaw na alternatywne środki.

Standardem przy określaniu pojemności i wydajności tonera jest ilość wydrukowanych stron przy 5% ich pokryciu. Jest to ilość tylko i wyłącznie szacunkowa, która będzie się różniła w zależności od nasycenia barw i objętości druku.

Posiadamy szeroką ofertę tonerów: zarówno oryginalnych jak i alternatywnych. Napisz do nas i zapoznaj się z szerokim wyborem, na pewno dopasujesz środki do swoich potrzeb.

Firma Magra mieści się w Rybniku i działa głównie w tych okolicach: Katowice, Gliwice, Kraków, Racibórz, Jaworzno, Mysłowice, Wodzisław Śląski. Możesz zamówić toner poprzez formularz kontaktowy, dzwoniąc do nas lub wyszukując produkt na stronie naszego sklepu.

Tonery zawierają substancje niebezpieczne dla zdrowia i środowiska. Można je utylizować przekazując zużyte wkłady sprzedawcy, u którego je kupiliśmy, w Punktach Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Oprócz tego istnieją osobne firmy, które skupują zużyte pojemniki i poddają procesowi recyklingu. Z pewnością sortowanie niebezpiecznych substancji przysłużży się naszej planecie.

Wymiana wkładu jest bardzo prosta, należy jednak zapoznać się wcześniej z instrukcją obsługi urządzenia, by mieć pewność do wszystkich działań. 

Wyłącz drukarkę, wyciągnij zużyte materiały, delikatnie potrząśnij nowym tonerem, zdejmij materiały ochronne i włóż go do maszyny. Następnie włącz drukarkę i wydrukuj stronę testową. 

Dostawa materiałów eksploatacyjnych dla klientów związanych z nami umową serwisową jest bezpłatna i wchodzi w zakres umowy. Zespół techniczny dojeżdża do klienta i dokonuje wymiany.

Jeżeli zakupisz tonery na zapas, zatrzymaj je w opakowaniach, w których były. W takich warunkach możesz przechowywać je długo bez ubytku na ich jakości.

Tak, można przyjechać do sklepu stacjonarnego i zapytać osobiście o dostępne materiały. Adres sklepu: Wodzisławska 55, 44-200 Rybnik.