Serwis

Bez względu na to, jakiego urządzenia używasz w biurze, zawsze staramy się pomóc sumiennie i szybko!

W naszym serwisie mamy wykwalifikowanych i certyfikowanych techników, którzy znają wiele różnych modeli. Szeroka wiedza, przebyte szkolenia i nabyte doświadczenie sprawiają, że mogą je z powodzeniem serwisować i naprawiać.

MAGRA od ponad 30 lat jest synonimem doskonałej jakości oferowanych usług.

Serwis urządzeń biurowych

Nie ważne, czy masz niszczarkę papieru, która już nie tnie prawidłowo, czy może analogowy faks, którego jakość uległa pogorszeniu lub wolno pracujący komputer.

Naprawiamy urządzenia, którym inni już dawno nie ufają. Staramy się dać drugie życie tym urządzeniom, które wydają się być nie do naprawienia.

Dzięki ścisłej współpracy ze wsparciem naszych partnerów i dostawców, a także regularnym szkoleniom  naszych techników rozwijamy się w dziedzinie najnowszych technologii.

Oczywiście, jeśli to konieczne przygotujemy również wycenę tak szybko jak to możliwe po dokładnym rozwiązaniu problemu.

Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy: 

e-Service

e-Service ułatwia proces składania zamówień i przesyłania informacji na temat Państwa urządzeń. Mogą Państwo również w prosty sposób przesyłać swoje zapytanie na temat produktów, materiałów eksploatacyjnych, czy usług serwisu.

Z usługi e-Service mogą Państwo korzystać o dowolnej porze dnia i nocy i zawsze mają Państwo pewność, że przesłana wiadomość dotrze do odpowiedniego odbiorcy. To naprawdę najlepsza metoda komunikacji z nami we wszelkich typowych kwestiach.

Poprzez e-Service można:

  • zgłaszać i śledzić zapotrzebowanie na serwis do uszkodzonych urządzeń
  • przesłać odczyty liczników z urządzeń
  • Złożyć i śledzić zamówienia na materiały eksploatacyjne do urządzeń
  • Uzyskać wsparcie techniczne po zgłoszeniu problemu